Gdzie jest katalizator ibiza l5 1.9 diesel

ceny metali szlachetnych na światowych giełdach; aktualny kurs walut. Skontaktuj się z nami mailowo bądź telefoniczne, przedstawimy indywidualną, aktualną wycenę skupu katalizatora. Gwarantujemy ekspresową wycenę, najlepsze ceny skupu katalizatorów. Indywidualne ustalenia hurtowe +48 604 611 917.

Kup KATALIZATOR SEAT IBIZA 1.4 w kategorii Katalizatory – Układ wydechowy – Części samochodowe na Allegro.pl. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Kliknij i …

Katalizator do wymiany – Motofakty.pl

A niska cena bierze się z dużej uniwersalności, gdyż produkowane są one nie do konkretnego modelu auta, tylko do określonej pojemności skokowej silnika. Do najmniejszych motorów o pojemności do 1,6 l można już kupić katalizator za 370 zł. Do większych, od 1,6 do 1,9 l, za 440 zł lub 550 zł – od 2,0 do 3,0 l.

Podane ceny katalizatorów są aktualne zgodnie z widoczną w cenniku datą. Jeżeli dostarczą Państwo swój katalizator w innym terminie zostanie on rozliczony z uwzględnieniem aktualnych kursów giełdowych. 4. Przedstawione ceny dotyczą katalizatorów w obudowie, z pełnym w 100% wkładem tzn. bez ubytków, nadpaleń itp. 5.

People Also Searches gdzie jest katalizator ibiza l5 1.9 diesel

JAK SZYBKO I SKUTECZNIE KRAŚĆ KATALIZATORY W WARSZTACIE SAMOCHODOWYM. PORADNIK Video Answer

Leave a Comment