Czy samochód z 1990 roku powinien miec katalizator

09 :07. Katalizatory w samochodach są obowiązkowe od któregoś roku – nie pamiętam którego, musisz poszukać w necie. Oprócz tego, jadąc do Niemiec musisz wiedzieć, że od 2008 roku wprowadzono tam ograniczenia dla samochodów w zakresie czystości spalin. Są to tzw, zielone strefy.

Gazy przepływając przez tak zbudowany katalizator stają się mniej szkodliwe, w wyniku zachodzącej reakcji chemicznej. To właśnie sprawia, że katalizator powinien być zamontowany w każdym aucie. Oczywiście, aby dobrze wywiązywał się ze swojej roli, musi prezentować wysoką jakość.

Czy trzeba mieć katalizator używany? – opisy podrozy

Czy trzeba mieć katalizator używany? Katalizator skup Konwertor katalityczny część składowa o bez mała wszelkiego szyku wydechowego przymocowany do silnika duchowego kremowania. Mogą być one tak bywa znaleźć na machiny remontowe, generatory a także aut. Na rzecz obiektów teraźniejszego paragrafu, zacznie ogniskować się zazwyczaj na …

Przykład: Pani Alicja kupiła używany samochód w kwietniu 2021 r. Następnie natychmiast wykupiła OC w Warcie. W czerwcu ubiegłego roku była bardzo zaskoczona, ponieważ otrzymała upomnienie z PZU o nieopłaconej składce. Okazało się, że poprzedni właściciel ma w tym towarzystwie wykupione ubezpieczenie auta.

People Also Searches czy samochód z 1990 roku powinien miec katalizator

JAK SZYBKO I SKUTECZNIE KRAŚĆ KATALIZATORY W WARSZTACIE SAMOCHODOWYM. PORADNIK Video Answer

Leave a Comment