Czy mozna wydmuchac katalizator peugeot 406

Samochód pozbawiony reaktora katalitycznego, czyli inaczej katalizatora, który powinien oryginalnie być zamontowany, poważnie zanieczyszcza środowisko, przyczyniając się do zwiększania liczby zachorowań na choroby serca czy płuc. Jest to element szczególnie ważny w obliczu coraz bardziej rygorystycznych norm czystości spalin.

Kupuj w korzystnej cenie Katalizator dla PEUGEOT 406 Coupe 2.0 16V RFV (XU10J4R) 132 KM, 1997 W naszym sklepie online możesz tanio kupić Strumienica z przodu i inne

Katalizator, tłumik środkowy, końcowy PEUGEOT 406 2.0

Katalizator, tłumik środkowy, końcowy PEUGEOT 406 2.0 Benzyna – 2002 r. Dziś zajmiemy się całym układem wydechowym w PEUGEOT 406 w nadwoziu typu kombi . Przykładowy model, na podstawie którego omówimy temat został wyprodukowany w 2002 roku.

Nie trzeba wycinać katalizatora jest inny sposób. Katalizator samochodowy to jedna z najważniejszych części układu wydechowego, odpowiedzialna za zmniejszanie emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Kiedy katalizator ulega zużyciu, wtedy pojawia się spory dylemat dla właściciela. Michał Lisiak | 31-07-2017.

People Also Searches czy mozna wydmuchac katalizator peugeot 406

JAK SZYBKO I SKUTECZNIE KRAŚĆ KATALIZATORY W WARSZTACIE SAMOCHODOWYM. PORADNIK Video Answer

Leave a Comment