Czy można usunąć katalizator skoda octavia ii

Kondycję katalizatora można sprawdzić również samemu, testując gaźnik lub czujnik tlenku. W pierwszym przypadku należy usunąć filtr powietrza i skorzystać z pomocy drugiej osoby – trzeba odpowiednio oświetlić wlot gaźnika i sprawdzić z góry, czy widoczne są ślady oparów paliwa. Ich obecność świadczy o problemach z katalizatorem.

Czy jego zgon bedzie można poznać po zczytywanych wartościach z lambdy vagiem można to sprawdzić … SKODA OCTAVIA II 2.0 TDI KATALIZATOR – Sulechów (700.00PLN) KATALIZATOR 2.0 8V SKODA OCTAVIA KOMBI 96-04r – Gończyce k/Garwolina (299.00PLN)

skoda octavia katalizatory – forum o częściach …

Za wspawanie złącza mechanik chce 400 zł. (razem ze złączem) do tego uniwersalny kat ze środkiem metalowym również za ok. 400 zł. Łącznie mam 800 zł. z tym że teraz mechanik twierdzi że złącze jest ok. a do wymiany tylko katalizator. Czy faktycznie złącza elastyczne oryginalne przejeżdżają dłużej niż katalizatory w skoda ch.

SKODA OCTAVIA [Inne] Katalizator w 1.6 AEE Mam dylemat ostatnio okazało sie że mój katalizator sie sypie nie trzyma parametrów no i cos w nim gruchocze auto ma przjechane 108 tys stoje przed perspektywa wymiany katalizatora nawy w ASO to spory wydatek czy ktoś ma doświadczenia z katalizatorami uniwersalnymi jeśli tak to prosze o porade zamieników do tego …

People Also Searches czy można usunąć katalizator skoda octavia ii

JAK SZYBKO I SKUTECZNIE KRAŚĆ KATALIZATORY W WARSZTACIE SAMOCHODOWYM. PORADNIK Video Answer

Leave a Comment