Czy można przeczyścić katalizator yaris

Zapchany katalizator działa na auto jak wciśnięty hamulec, stąd pojazd ma problemy z przyspieszaniem i mocą. Gazy spalinowe uwięzione w reaktorze wytwarzają w nim ciśnienie zwrotne, które utrudnia wydajną pracę silnika. Przyczyny awarii katalizatora. Tak jak każdy element w układzie wydechowym również katalizator może się zepsuć.

Pomocy – Yaris, check engine, katalizator, problem : ( – Strona 3. I jeszcze jedno powiedziano miże równie dobrze powodem tego stanu rzeczy może być zły stan świec,ale moja yariska ma przejechane 40 000 km, a wymiana świec według książki zalecana jest po przejechaniu 60 000km.

toyota yaris katalizator – forum o częściach …

toyota yaris katalizator wymiana katalizatora wyciecia katalizatora a sonda … Mozecie mi podpowiedziec czy katalizator z yarisa I do 1.0 przed i po liftingu jest identyczny (mocowani itd..) Moze z II sa takie same Pozdrawiam. … Ponoć z katalizatora można uzyskać kilka gram platyny piszą że na skupie metali można dostać do 200 zł …

Katalizator jest rozgrzany do temperatury kilkuset st. C przez spaliny. Wjazd do wody powoduje jego szokowe schłodzenie i skurczenie się metalowej obudowy. To z kolei powoduje ściśnięcie wkładu wewnątrz katalizatora i jego skruszenie. Awaria układu zapłonowego, powodująca wypadanie zapłonów.

People Also Searches czy można przeczyścić katalizator yaris

Objawy zapchanego katalizatora Video Answer

Leave a Comment