Co zrobić jak w nissanie almera n16 chuczy katalizator

Witam. Być może już ten wątek gdzieś się przewijał, jeśli tak to przepraszam za dublowanie, potrzebuję jednak pilnej porady, wskazówki. Pół roku temu kupiliśmy z mężem almere z 2003 roku, 1.5 benzyna nie zagazowana. Podczas wizyty na stacji diagnostycznej wyszedł błąd P0420 – sprawność katalizato…

Nissan Almera N15 14 16V brak mocy powyżej 2500tyś/obr. Co do kwestii katalizatorów ,to w poradniku Sam Naprawiam jest schemat całego wydechu i według którego jest da Katy ,pierwszy wstępny przykręcony do kolektora wydechowego, drugi końcowy pod podłogą. Na forum Nissana też twierdzą że przy tym silniku są dwa katy.

[N16] Wycięcie katalizatora pomoc – FORUM NISSAN ZONE

Prawdopodobnie powinna wystarczyć tulejka odsuwająca sondę od wydechu. A może trzeba będzie znaleźć osobę która wywali z firmware sterownika silnika drugą sondę, wiem że w niektórych samochodach ludzie tak robią. Może w końcu wypowie się ktoś kto jest po w/w operacji. On nie miał katalizatorów.

NISSAN ALMERA II N16 Katalizator uniwersalny N16 2.2DI. W mojej almie skonczyl sie katalizator (smierdzi). Znalazłem na internecie coś takiego jak katalizator uniwersalny np. firmy Bosal. Za cenę 300zł dostaję katalizator do wspawania w miejsce oryginalnego. Nie znalazłem na forum żadnych informacji na ten temat.

People Also Searches co zrobić jak w nissanie almera n16 chuczy katalizator

Naprawa tłumika |Nissan Almera| – #2 "Szybka naprawa" Video Answer

Nissan Almera 1 6 2002 – Finding a Misfire Video Answer

Leave a Comment